33-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności za kradzieże i włamania.
Grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyczny pojechali na teren ogródków działkowych przy ul. Buszkowickiej w Przemyślu, ponieważ 17 grudnia zgłoszono włamanie do altanki oraz kradzież kosiarki i siekiery.
Nagle usłyszeli podejrzane odgłosy. Postanowili to sprawdzić. Na jednej z werand zauważyli mężczyznę, który próbował się przed nimi ukryć. Zatrzymali go, podejrzewali, że może mieć związek ze sprawą. Mieli rację.
Okazało się, że 33-latek od października do 17 grudnia br. włamał się jeszcze do 5 altanek na terenie tego samego ogródka działkowego. Poszkodowani oszacowali swoje straty na blisko 4 tysiące złotych. Część fantów udało się odzyskać.
Podejrzanemu przedstawiono 6 zarzutów dotyczących włamania oraz kradzieży z włamaniem. Przyznał się do winy.

fot.KMP Przemyśl
Skradziona kosiarka

fot.KMP Przemyśl
odzyskane narzędzia
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze