Od początku epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce, czyli od marca br., z magazynów podkarpackiej KAS na walkę z nim przekazano już prawie 40 tys. litrów alkoholu etylowego na cele dezynfekcyjne. To alkohol zatrzymany zarówno na granicy, jak i w ramach kontroli prowadzonych na terenie kraju.
Kilka dni temu Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie przekazała Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie kolejną partię – ponad 550 litrów alkoholu o stężeniu powyżej 86 procent. WSSE w Rzeszowie zajmie się jego dalszą dystrybucją do jednostek powiatowych, ale także szkół i innych instytucji[paywall], które ze względu na specyfikę działania potrzebują dużych ilości środków do dezynfekcji budynków, pomieszczeń czy środków transportu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.fajnie, że oddają w ramach dezynfekcji zamiast marnować. ale warto wspomnieć, że samo odkażanie powierzchni może nie wystarczyć. w miejscach często odwiedzanych warto wykonywać profesjonalną dezynfekcję, którą w swojej ofercie ma np. marka https://biodezynfekcja.eu/. To szybki i skuteczny sposób na zminimalizowanie ryzyka zakażeń
fajnie, że oddają w ramach dezynfekcji zamiast marnować. ale warto wspomnieć, że samo odkażanie powierzchni może nie wystarczyć. w miejscach często odwiedzanych warto wykonywać profesjonalną dezynfekcję, którą w swojej ofercie ma np. marka https://biodezynfekcja.eu/. To szybki i skuteczny sposób na zminimalizowanie ryzyka zakażeń