Reklama

72-latek zatrzymany za uprawianie konopi w swoim ogrodzie

Prokurator objął podejrzanego policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju.


Senior z gminy Przecław uprawiał konopie na swojej posesji. Policjanci przeszukali jego dom, budynki gospodarcze i działki. Podczas działań ujawnili i zabezpieczyli kilka krzewów oraz susz pozwalający na wytworzenie ponad 3,5 kilograma marihuany.

72-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty uprawy, przetwarzania i posiadania narkotyków.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa, ale tłumaczył, że pozyskiwaną marihuanę przeznaczał wyłącznie na własny użytek.

Na wniosek policji prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju.

Seniorowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama


fot.KPP Mielec
Krzew konopi


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości