Reklama

75. urodziny SOSW nr 3. Było sentymentalnie i radośnie!

W sentymentalną podróż do przeszłości zostali zabrani 1 grudnia uczestnicy obchodów 75-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Przemyślu. Na jubileuszu placówki, od ponad pół wieku służącej młodzieży niepełnosprawnej, nie zabrakło urodzinowego tortu i wspaniałych wrażeń artystycznych.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła msza św. w przemyskiej archikatedrze pod przewodnictwem bpa  Krzysztofa Chudzio. Część oficjalna obchodów odbyła się natomiast w murach przemyskiego Zamku Kazimierzowskiego. Tu gości powitała dyrektor placówki Beata Kozdra, przypominając jej 75-letnią historię (ośrodek funkcjonuje w mieście od 1948 roku) oraz opowiadając zebranym, jak na przestrzeni lat i zachodzących zmian wyglądała edukacja i rehabilitacja podopiecznych.

Rolę konferansjera wydarzenia pełniła tego dnia Anna Kalemba-Piętka, a o wrażenia artystyczne zadbali sami uczniowie, prezentując przygotowany na tę okoliczność montaż słowno-muzyczny, a nast......

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 64% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama