Reklama

87-letni kierujący golfem nie zauważył rowerzystki. Doszło do wypadku

Do zdarzenia doszło 10 bm., po godz. 15, na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Kurasia w Tarnobrzegu.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 87-letni kierujący volkswagenem golfem podczas wyjeżdżania sprzed przychodni najechał na rowerzystkę. Cyklistka jechała drogą dla rowerów od strony ul. Kurasia w jego kierunku.

59-letnia kobieta została ranna  i z urazem ręki trafiła do szpitala.

Oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracowali policjanci, którzy teraz ustalają dokładny przebieg zdarzenia.





san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-10-13 14:10:42

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości