Do zdarzenia doszło 10 bm., po godz. 15, na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Kurasia w Tarnobrzegu.
Mundurowi wstępnie ustalili, że 87-letni kierujący volkswagenem golfem podczas wyjeżdżania sprzed przychodni najechał na rowerzystkę. Cyklistka jechała drogą dla rowerów od strony ul. Kurasia w jego kierunku.
59-letnia kobieta została ranna i z urazem ręki trafiła do szpitala.
Oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracowali policjanci, którzy teraz ustalają dokładny przebieg zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419