W czwartek, 6 października, oficer dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic miasta starsza kobieta krzyczy: „ratunku, wezwijcie policję”.
Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze wydziału patrolowo- interwencyjnego. 89- latka znajdowała się przed oknem i miała widoczne obrażenia ręki. Twierdziła, że przyśniło jej się, że znajduje się w innym mieszkaniu, chciała opuścić budynek i zdecydowała się na wyjście przez okno.
Funkcjonariusze otworzyli dom seniorki i tam wspólnie czekali na przybycie karetki pogotowia. Kobieta została zabrana do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze