Dzisiejsze popołudnie nie należało do spokojnych w okolicach osiedla Piłsudskiego w Jarosławiu. W bloku na ul. Skarbowskiego wybuchł pożar, który gasiło 6 zastępów straży pożarnej. Znana jest już prawdopodobna przyczyna pożaru.
Dziś kilkanaście minut po godzinie 17 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu wpłynęła informacja o pożarze w jednym z budynków wielorodzinnych przy ulicy Skarbowskiego. Na miejsce skierowano natychmiast aż 6 jednostek straży pożarnej. 3 z nich pochodzili z tutejszej komendy, dwie jednostki zadysponowano z OSP Szówsko i Pawłosiowa. Na miejsce przybył też wóz z PSP w Przeworsku wyposażony w drabinę. Jak poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu mł. bryg. Waldemar Czernysz, ogień udało się dość szybko opanować, poważnemu uszkodzeniu uległ jeden z pokoi mieszkalnych. Na szczęście w wyniku pożaru nikomu nic się nie stało. W mieszkaniu przebywała tylko jedna osoba, mieszkańcy bloku ewakuowali się w we własnym zakresie, natomiast w znajdującym się na parterze budynku, prywatnym przedszkolu już nie było dzieci.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ciekawe ile mieli lad