Tylko 28 czerwca w powiecie przemyskim, policja zatrzymała 3 kierowców, którzy tego dnia powinni zdecydowanie odpuścić sobie jazdę.
W Nienadowej 42-letni rowerzysta z 1,18 promila alkoholu w organizmie w ramach nauczki otrzymał niemały mandat, bo wynoszący aż 2,5 tys zł.
Kilka minut później w tej samej miejscowości 50-letni kierowca audi stracił prawo jazdy na 3 miesiące i stanie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu. Wydmuchał 0,36 promila.
Wtorkowy wieczór okazał się też pechowy dla 22-letniego motocyklisty w Birczy, który nie dość, że nie posiadał uprawnień na ten środek transportu oraz polisy OC, to w wydychanym powietrzu miał 0,22 promila.
Za swoje zachowanie stanie przed sądem. U wielu osób alkohol powoduje wzrost pewności siebie oraz chęć podejmowania ryzykownych zachowań, a od tego to już tylko krok do narażenia życia własnego, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze