W sobotę, 4 czerwca, o 18.00 na scenie Domu Ukraińskiego wystąpi jeden z najwybitniejszych polskich aktorów Andrzej Seweryn. Będzie on czytał m.in. fragmenty utworów jednego z czołowych ukraińskich literatów Iwana Franki. U boku A. Seweryna wystąpi młodzież z Przemyśla.
W ten sposób występy mistrzów nie tylko będą cieszyć oko i ucho przemyskiej publiczności, ale także promować przemyskie talenty. To wydarzenie wpisuje się w projekt „Spotkania z mistrzami”, w którym przemyski oddział Związku Ukraińców w Polsce chce przedstawić wybitne postacie i ich repertuar przez dzisiejszych mistrzów głosu, dźwięku i sceny.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze