W dzisiejszy (8 czerwca br.) dzień przy parafii pw. świętego Józefa – Salezjanie wszystko się zgadzało. Znakomita pogoda, ogrom atrakcji, setki uśmiechów, radość młodszych i starszych… Kolejna edycja Augustiady po raz kolejny przyciągnęła tłumy przemyślan.
Kto był, wie, jak błyskotliwa była to impreza. Kto nie był, może tylko żałować. Przez kilka godzin było tyle atrakcji, że… wymienianie ich wszystkich mija się z celem. Żyła scena ulokowana przy szkole, żyło boisko ze sztuczną nawierzchnią tuż obok, żył plac przed sceną.
Głównymi organizatorami imprezy, której hasłem przewodnim było „Bezpieczne Wakacje 2024” była parafia pw. świętego Józefa – Salezjanie na czele z proboszczem ks. Wiesławem Wilkoszem, Zespół Szkół Salezjańskich, Zarząd Osiedla „Salezjańskie” oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu. Kawał dobrej roboty wykonali także radni Rady Miejskiej w Przemyślu – Maciej Kamiński i Janusz Zapotocki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze