Reklama

Awaria! Przerwa w dostawie wody w Przemyślu

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu, informuje mieszkańców ul. Wróblewskiego, że na odcinku od ul. Brzóski do ul. B. Śmiałego wystąpiła awaria wodociągu.

Z utrudnieniami muszą się liczyć mieszkańcy ul. Wysockiego (budynki o numerach 34, 34a, 36, 36a, 38, 40).

Do zdarzenia doszło dziś, 6 bm., ok godz. 10. Przerwa w dostawie wody potrwa do czasu usunięcia usterki. 

AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    LL - niezalogowany 2018-11-06 13:59:42

    Dobrze że PWiK informuje, że nastąpiła przerwa w dostawie wody, ponieważ mieszkańcy mogliby tego nie zauważyć ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kkk - niezalogowany 2018-11-06 14:34:46

    To taka nagroda po wyborach? ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec miasta - niezalogowany 2018-11-06 15:33:20

    Od czasu jak nastał Nowy Prezes nie ma chyba tygodnia żeby nie było było awarii sieci wodociągowej , czyżby tym sposobem ratowano dochody firmy,  ktoś za usunięcie tej czy innej awarii musi zapłacić.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama