Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu, informuje mieszkańców ul. Wróblewskiego, że na odcinku od ul. Brzóski do ul. B. Śmiałego wystąpiła awaria wodociągu.
Z utrudnieniami muszą się liczyć mieszkańcy ul. Wysockiego (budynki o numerach 34, 34a, 36, 36a, 38, 40).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze że PWiK informuje, że nastąpiła przerwa w dostawie wody, ponieważ mieszkańcy mogliby tego nie zauważyć ...
Od czasu jak nastał Nowy Prezes nie ma chyba tygodnia żeby nie było było awarii sieci wodociągowej , czyżby tym sposobem ratowano dochody firmy, ktoś za usunięcie tej czy innej awarii musi zapłacić.
Prezes już robi kanalizację burzową 15 lat na Zasaniau .
A na ul. Jasińskiego od małego ronda do izby celnej nie ma kanalizacji i oswietlenia,droga asfaltowa jest jak sito, a chodniczek jest tylko z jednej strony drogi i to bardzo wąski, tutaj to czas się zatrzymał, to jest jakaś kpina, i to na dodatek w samym mieście.To już nawet na wioskach jest lepiej.
Cośta chciały to mata . Tera nowy prezydent wyremontuje wam wszysko co tylko chcecie .
Dobrze że PWiK informuje, że nastąpiła przerwa w dostawie wody, ponieważ mieszkańcy mogliby tego nie zauważyć ...
To taka nagroda po wyborach? ...
Od czasu jak nastał Nowy Prezes nie ma chyba tygodnia żeby nie było było awarii sieci wodociągowej , czyżby tym sposobem ratowano dochody firmy, ktoś za usunięcie tej czy innej awarii musi zapłacić.