Prokuratura Okręgowa w Przemyślu zakończyła śledztwo dotyczące oskarżonych o działanie na szkodę banku z USA. Zarzuty usłyszało 2 przedsiębiorców.
Do ich zatrzymania doszło w związku z zawiadomieniem Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych „eService” w Warszawie o dokonaniu i próbie dokonania oszustwa z użyciem udostępnionych przez zgłaszającą firmę terminali płatniczych.
Dzień przed ujęciem oskarżeni zrealizowali 36 transakcji z użyciem karty płatniczej jednego z banków w USA na łączną kwotę 337 513,88 zł. Pierwszy to przemyślanin, drugi rzeszowianin. Zarzuty działania na szkodę amerykańskiego banku nie są jedynymi, jakie śledczy postawili oskarżonym. Jeden z nich odpowie za nielegalne posiadanie broni gazowej, zaś jego znajomy za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.https://www.wykop.pl/link/4341377/pis-chce-schowac-getback-ma-to-zalatwic-byly-ekonomista-skok-ow/Kiedy PISoBOLSZEWIA odpowie za tę aferę?
https://www.wykop.pl/link/4341377/pis-chce-schowac-getback-ma-to-zalatwic-byly-ekonomista-skok-ow/Kiedy PISoBOLSZEWIA odpowie za tę aferę?