Teraz dwójka wandali stanie przed sądem.
W poniedziałek, ok. godz. 21, przemyskich kryminalnych poinformowano, że ktoś maluje graffiti na ścianie budynku.
Gdy przybyli na miejsce, młodzie ludzie akurat byli w trakcjie "pracy". Na widok policji zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze ich zatrzymali.
Okazało się, że to przemyślanie: 19-letnia kobieta i 17-letni mężczyzna, którzy są dobrze znani przemyskim policjantom.
A aucie kobiety zabezpieczono 2 puszki z farbą. Okazało się, że wandale 30 stycznia br. zaczęli malować napisy na murze tego ogrodzenia, a 7 marca postanowili je dokończyć.
Straty wyceniono na ponad 3 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wandale ?!?!? To może lepiej napiszcie i pokażcie co teraz dzieje się z przemyskim Rynkiem !!!
''Gdy naciskam ręką sprayPryskam prosto w białą ścianęZ szarych murów robię rajWszystkie tynki mocno plamięSpray to jest mój cały światNośnik sztuki i pomysłówSzybka broń przeciwko wamNiezależnych broń artystówDzielnicowy już wie o mnieCzuwa dzielnie i polujeW bramie złapał mnie za spodnieKrąży gdy coś namalujęMaluj muryŚwiat ponury''YOUTUBE.COM - BIG CYC - BUNTOWNIK Z AEROZOLEM
Wandale ?!?!? To może lepiej napiszcie i pokażcie co teraz dzieje się z przemyskim Rynkiem !!!
''Gdy naciskam ręką sprayPryskam prosto w białą ścianęZ szarych murów robię rajWszystkie tynki mocno plamięSpray to jest mój cały światNośnik sztuki i pomysłówSzybka broń przeciwko wamNiezależnych broń artystówDzielnicowy już wie o mnieCzuwa dzielnie i polujeW bramie złapał mnie za spodnieKrąży gdy coś namalujęMaluj muryŚwiat ponury''YOUTUBE.COM - BIG CYC - BUNTOWNIK Z AEROZOLEM