Reklama

Bazgrali po murze przy ul. Kopernika w Przemyślu. Złapano ich na gorącym uczynku

Teraz dwójka wandali stanie przed sądem.

W poniedziałek, ok. godz. 21, przemyskich kryminalnych poinformowano, że ktoś maluje graffiti na ścianie budynku.

Gdy przybyli na miejsce, młodzie ludzie akurat byli w trakcjie "pracy". Na widok policji zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze ich zatrzymali.

Okazało się, że to przemyślanie: 19-letnia kobieta i 17-letni mężczyzna, którzy są dobrze znani przemyskim policjantom.

A aucie kobiety zabezpieczono 2 puszki z farbą. Okazało się, że wandale 30 stycznia br. zaczęli malować napisy na murze tego ogrodzenia, a 7 marca postanowili je dokończyć.

Straty wyceniono na ponad 3 tys. zł. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-03-11 19:15:04

    Wandale ?!?!? To może lepiej napiszcie i pokażcie co teraz dzieje się z przemyskim Rynkiem !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-03-11 19:26:52

    ''Gdy naciskam ręką sprayPryskam prosto w białą ścianęZ szarych murów robię rajWszystkie tynki mocno plamięSpray to jest mój cały światNośnik sztuki i pomysłówSzybka broń przeciwko wamNiezależnych broń artystówDzielnicowy już wie o mnieCzuwa dzielnie i polujeW bramie złapał mnie za spodnieKrąży gdy coś namalujęMaluj muryŚwiat ponury''YOUTUBE.COM - BIG CYC - BUNTOWNIK Z AEROZOLEM

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama