Reklama

Bez uprawnień i z promilami. Jazda 30-latka zakończyła się obywatelskim ujęciem

04/12/2021 07:47

30-latek, mając 1,28 promila alkoholu w organizmie, kierował renaultem.

Do zdarzenia doszło na ul. Garbarze w Jarosławiu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że dwoje młodych ludzi wyczuło od kierującego renaultem alkohol, kiedy ten wysiadł ze swojego pojazdu i podszedł do nich, żeby porozmawiać.

Gdy próbował odjechać z parkingu, zawiadomili policję. Do czasu przyjazdu funkcjonariuszy pilnowali, aby kierujący nie oddalił się z miejsca.

Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że dodatkowo mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości