Przemyska Liga Biegowa i Przemyski Klub Biegacza zapraszają do wzięcia udziału w jubileuszowej, 10. edycji Przemyskiego Biegu Ulicznego Przemyska Dycha.
Już w najbliższą niedzielę, 18 września, o godzinie 11 biegacze z przemyskiego Rynku wystartuje X Jubileuszową Przemyską Dychę!
Po raz kolejny miłośnicy biegania będą mogli spotkać się i wspólnie przebiec dystans dziesięciu kilometrów wspaniałą atestowaną przez PZLA (pięć gwiazdek) i dość szybką trasą po głównych przemyskich ulicach.
Jest to najbardziej znany i wyczekiwany bieg uliczny w naszym regionie.
Dlaczego? Przez wysoko ocenioną przez biegaczy organizację biegu, wspaniały doping na trasie, bardzo miłą, rodzinną atmosferę i ciekawą trasę.
Do Przemyśla przyjeżdżają biegacze z całej Polski.
Pamiętajcie, że w oznaczonych strefach startowych będą czekać pacemakerzy, czyli osoby, których zadaniem jest doprowadzić biegaczy do mety w założonym czasie. Koszulka z X Przemyskiej Dychy w jaskrawych kolorach i balonik z zapisanym czasem to ich znak rozpoznawczy.
Jak co roku, tak i w tym start do biegu głównego poprzedzony zostanie „Mini Dyszką”, o godzinie 9.10 uczniowie szkoły podstawowej i młodsi, przy dopingu kibiców i rodziców przebiegną mały fragment X Przemyskiej Dychy by na mecie odebrać pamiątkowy medal.
Partnerem biegu jest województwo podkarpackie, a głównym sponsorem PGNiG, natomiast patronat medialny sprawuje m.in. nasza redakcja.
Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.przemyskadycha.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze