Reklama

Biegacze na start. Jubileuszowa Przemyska Dycha już za moment!

Przemyska Liga Biegowa i Przemyski Klub Biegacza zapraszają do wzięcia udziału w jubileuszowej, 10. edycji Przemyskiego Biegu Ulicznego Przemyska Dycha.

Już w najbliższą niedzielę, 18 września, o godzinie 11 biegacze z przemyskiego Rynku wystartuje X Jubileuszową Przemyską Dychę! 

Po raz kolejny miłośnicy biegania będą mogli spotkać się i wspólnie przebiec dystans dziesięciu kilometrów wspaniałą atestowaną przez PZLA (pięć gwiazdek) i dość szybką trasą po głównych przemyskich ulicach.

Jest to najbardziej znany i wyczekiwany bieg uliczny w naszym regionie.
Dlaczego? Przez wysoko ocenioną przez biegaczy organizację biegu, wspaniały doping na trasie, bardzo miłą, rodzinną atmosferę i ciekawą trasę.

Do Przemyśla przyjeżdżają biegacze z całej Polski. 

Pamiętajcie, że w oznaczonych strefach startowych będą czekać pacemakerzy, czyli osoby, których zadaniem jest doprowadzić biegaczy do mety w założonym czasie. Koszulka z X Przemyskiej Dychy w jaskrawych kolorach i balonik z zapisanym czasem to ich znak rozpoznawczy.

Jak co roku, tak i w tym start do biegu głównego poprzedzony zostanie „Mini Dyszką”, o godzinie 9.10 uczniowie szkoły podstawowej i młodsi, przy dopingu kibiców i rodziców przebiegną mały fragment X Przemyskiej Dychy by na mecie odebrać pamiątkowy medal.

Partnerem biegu jest województwo podkarpackie, a głównym sponsorem PGNiG, natomiast patronat medialny sprawuje m.in. nasza redakcja.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.przemyskadycha.pl.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama