Reklama

„Biszkoptowa Armia” gromi. Akademiczki bez szans

Zespół AZS AWF Warszawa był w 4. kolejce I-ligowych siatkarskich zmagań rywalem San-Pajdy Jarosław. Wyjazdu do hali MOSiR przy ul. Sikorskiego nie będą mile wspominać.

Podopieczne Piotra Pajdy w poprzedniej kolejce nie dały najmniejszych szans beniaminkowi ze Stężycy, pokonując Wieżycę 2011 w trzech szybkich setach. W konfrontacji z ambitnym zespołem ze stolicy także były faworytkami. I bez najmniejszych problemów z tej roli się wywiązały. W trzech krótkich setach było tylko kilka momentów, kiedy warszawianki były w stanie nawiązać w miarę wyrównaną walkę. Przez lwie fragmenty absolutnymi dominatorkami w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła były gospodynie.

To trzeci triumf popularnej „Biszkoptowej Armii” za trzy punkty w I-ligowych zmaganiach w tym sezonie. Dzięki temu San-Pajda awansował na 3. miejsce w tabeli, ustępując tylko Grupa Azoty PWSZ Tarnów i Stali Mielec, które nie doznały jeszcze porażki.

Reklama

 

 

San-Pajda Jarosław – AZS AWF Warszawa 3:0 (25:19, 25:16, 25:15)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama