Zespół AZS AWF Warszawa był w 4. kolejce I-ligowych siatkarskich zmagań rywalem San-Pajdy Jarosław. Wyjazdu do hali MOSiR przy ul. Sikorskiego nie będą mile wspominać.
Podopieczne Piotra Pajdy w poprzedniej kolejce nie dały najmniejszych szans beniaminkowi ze Stężycy, pokonując Wieżycę 2011 w trzech szybkich setach. W konfrontacji z ambitnym zespołem ze stolicy także były faworytkami. I bez najmniejszych problemów z tej roli się wywiązały. W trzech krótkich setach było tylko kilka momentów, kiedy warszawianki były w stanie nawiązać w miarę wyrównaną walkę. Przez lwie fragmenty absolutnymi dominatorkami w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła były gospodynie.
To trzeci triumf popularnej „Biszkoptowej Armii” za trzy punkty w I-ligowych zmaganiach w tym sezonie. Dzięki temu San-Pajda awansował na 3. miejsce w tabeli, ustępując tylko Grupa Azoty PWSZ Tarnów i Stali Mielec, które nie doznały jeszcze porażki.
San-Pajda Jarosław – AZS AWF Warszawa 3:0 (25:19, 25:16, 25:15)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze