Przed miesiącem pisaliśmy o tym, że w Prałkowcach jest niebezpieczne skrzyżowanie najdłuższego polskiego szlaku rowerowego Green Velo z drogą gminną. Reakcja Urzędu Gminy w Krasiczynie była błyskawiczna i na skrzyżowaniu ustawiono lustro, które na pewno wpłynie na bezpieczeństwo jeżdżących tamtędy rowerzystów, w których imieniu przekazujemy słowa uznania dla krasiczyńskich urzędników.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Daje temu lustru dwa tygodnie, moze miesiac istnienia. Na dluzej nie pozwola lokalsi I ich wieska mentalnosc.
Kiedy w koncu zostanie postawione lustro na rogu ul.Wodnej z ul.Ratuszowa
od strony drogowo-kolejowego do ul.Lwowskiej po stronie szkoly CKU przy budowie drogi posadzono iglaki i.....ZAPOMNIANO O NICH!!!!!! nikt nie dba o nie a stan jest fatalny! rejon drog olewa to jak widac a szkoda bo to jest widok miasta, zalowanie kasy na tak oczywiste sprawy mowi zle o tych co odpowiadaja za dbalosc o iglaki
POPIERAM!!! róg ul.Wodnej z ul.Ratuszową, po mimo stojącego tam znaku ,,stop" jest bardzo niebezpieczny. Aż prosi się o postawienie lustra.
<a href="https://topacademictutors.com/paper-writing-service/"> https://topacademictutors.com/paper-writing-service/ </a><a href="https://liveassignmenthelp.com/"> https://liveassignmenthelp.com/ </a>
Daje temu lustru dwa tygodnie, moze miesiac istnienia. Na dluzej nie pozwola lokalsi I ich wieska mentalnosc.
Kiedy w koncu zostanie postawione lustro na rogu ul.Wodnej z ul.Ratuszowa
od strony drogowo-kolejowego do ul.Lwowskiej po stronie szkoly CKU przy budowie drogi posadzono iglaki i.....ZAPOMNIANO O NICH!!!!!! nikt nie dba o nie a stan jest fatalny! rejon drog olewa to jak widac a szkoda bo to jest widok miasta, zalowanie kasy na tak oczywiste sprawy mowi zle o tych co odpowiadaja za dbalosc o iglaki