Jak podkreśla Urząd Miasta Radymna, dwa przedsięwzięcia, o których bezpośrednio zadecydowali mieszkańcy w ramach konsultacji budżetu obywatelskiego na rok 2022, przeszły do historii. Zarówno projekt: „Rozbudowa terenów rekreacyjnych przy kąpielisku miejskim „ZEK” Radymno”(388 głosów), jak i „Budka dla spikera, nagłośnienie oraz tablica wyników na stadionie miejskim w Radymnie” (370 głosów) zostały zakończone.
Pomysły pierwszego budżetu obywatelskiego zostały w pełni zrealizowane. Nad ZEK-iem nasadzono 4 żywe altany, 8 wierzb oraz[paywall] posadowiono ławeczki. Na boisku MKS od strony szkoły podstawowej stanęła konstrukcja wyposażona w system nagłaśniający i profesjonalną tablicę, na której będą wyświetlane wyniki rozgrywek.
Prace obejmowały stworzenie konstrukcji, posadowienie jej na przygotowanych filarach, zamontowanie kompletnego wyposażenia i wykonanie przyłącza elektrycznego.
„W klasie A, gdzie rywalizuje MKS Radymno, trwa obecnie przerwa zimowa. Drużyna rozgrywająca swoje mecze na stadionie przy ul. Sportowej do rywalizacji ligowej wróci w marcu – wtedy też będzie okazja do przetestowania nowego sprzętu w warunkach meczowych. Wierzymy, że nowy obiekt pozwoli na uatrakcyjnienie oprawy meczowej gier biało-niebieskich, ściągnie na stadion kibiców, których doping poniesie naszych piłkarzy do sukcesów sportowych” – informuje radymniański urząd.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze