Reklama

Budka spikera już powstała w Radymnie. Pierwszy BO zrealizowany

Jak podkreśla Urząd Miasta Radymna, dwa przedsięwzięcia, o których bezpośrednio zadecydowali mieszkańcy w ramach konsultacji budżetu obywatelskiego na rok 2022, przeszły do historii. Zarówno projekt: „Rozbudowa terenów rekreacyjnych przy kąpielisku miejskim „ZEK” Radymno”(388 głosów), jak i „Budka dla spikera, nagłośnienie oraz tablica wyników na stadionie miejskim w Radymnie” (370 głosów) zostały zakończone.

Pomysły pierwszego budżetu obywatelskiego zostały w pełni zrealizowane. Nad ZEK-iem nasadzono 4 żywe altany, 8 wierzb oraz[paywall] posadowiono ławeczki. Na boisku MKS od strony szkoły podstawowej stanęła konstrukcja wyposażona w system nagłaśniający i profesjonalną tablicę, na której będą wyświetlane wyniki rozgrywek.

Prace obejmowały stworzenie konstrukcji, posadowienie jej na przygotowanych filarach, zamontowanie kompletnego wyposażenia i wykonanie przyłącza elektrycznego.

„W klasie A, gdzie rywalizuje MKS Radymno,  trwa obecnie przerwa zimowa. Drużyna rozgrywająca swoje mecze na stadionie przy ul. Sportowej do rywalizacji ligowej wróci w marcu – wtedy też będzie okazja do przetestowania nowego sprzętu w warunkach meczowych. Wierzymy, że nowy obiekt pozwoli na uatrakcyjnienie oprawy meczowej gier biało-niebieskich, ściągnie na stadion kibiców, których doping poniesie naszych piłkarzy do sukcesów sportowych” – informuje radymniański urząd.

Reklama


fot.UM Radymno
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama