Kierowca busa najwyraźniej zapomniał, ile mierzy jego pojazd lub przeoczył znak informujący o ograniczeniu do 2 m. Skończyło się na uszkodzeniu samochodu. Do zdarzenia doszło popołudniu 6 lipca na ul. Brodzińskiego w Przemyślu, niopodal siedziby ZUS-u.
Zobacz też:Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To nie pierwszy i nie ostatni raz zamyślenie i myślał że pólonezem jedzie
Takich głupich ludzi nie jest mi żal. Tak się spieszył żeby zdążył powinien stracić prawko bo przez takich są wypadki.Jak by stanął i przepościł jadącego z przeciwka może by zauważył że się nie zmieści
W dodatku wymusił.
To nie pierwszy i nie ostatni raz zamyślenie i myślał że pólonezem jedzie
nie