Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie – Jasionce oraz z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP i mundurowi Referatu Mobilnego KAS w Rzeszowie na targowisku miejskim przy ul. gen. K. Dworaka w Rzeszowie ujawnili osoby odpowiedzialne za proceder oznaczania oraz wprowadzania do obrotu nielegalnych ubrań oraz butów oznaczonych znakami towarowymi znanych marek.
Po wstępnym rozpoznaniu i wytypowaniu podejrzanych punktów handlowych podjęte zostały czynności wobec 25-letniego Polaka i 32-letniej Bułgarki zamieszkujących Radom
Jak podaje Bieszczadzki Oddział Straż Granicznej:
„Na stanowiskach ujawniono nielegalne buty, odzież oraz torebki i drobną galanterię w ilości 961 sztuk. Towar został zabezpieczony przez policjantów, którzy przesłuchali sprzedawców w charakterze świadków. Mundurowi skontaktują się z przedstawicielami marek w związku z możliwością popełnienia przestępstwa w zakresie prawa własności przemysłowej”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze