Reklama

Buty, odzież, torebki... Mogą odpowiedzieć za handel podróbkami

Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie – Jasionce oraz z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP i mundurowi Referatu Mobilnego KAS w Rzeszowie na targowisku miejskim przy ul. gen. K. Dworaka w Rzeszowie ujawnili osoby odpowiedzialne za proceder oznaczania oraz wprowadzania do obrotu nielegalnych ubrań oraz butów oznaczonych znakami towarowymi znanych marek.

Po wstępnym rozpoznaniu i wytypowaniu podejrzanych punktów handlowych podjęte zostały czynności wobec 25-letniego Polaka i 32-letniej Bułgarki zamieszkujących Radom

Jak podaje Bieszczadzki Oddział Straż Granicznej:

„Na stanowiskach ujawniono nielegalne buty, odzież oraz torebki i drobną galanterię w ilości 961 sztuk. Towar został zabezpieczony przez policjantów, którzy przesłuchali sprzedawców w charakterze świadków. Mundurowi skontaktują się z przedstawicielami marek w związku z możliwością popełnienia przestępstwa w zakresie prawa własności przemysłowej”.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości