W połowie stycznia br. Rada Nadzorcza PGE Obrót SA powołała w szeregi spółki dwie nowe osoby. Piotr Skrzyński został wiceprezesem, zaś Janusz Magoń wszedł w skład zarządu spółki. Ten drugi to były burmistrz Przeworska. Szefem PGE Obrót SA w Rzeszowie jest były prezydent Przemyśla Robert Choma.
65-letni Janusz Magoń burmistrzem miasta nad Mleczką był w latach 1998 – 2010. Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie oraz Apsley Business School London – Executive Master of Business Administration (EMBA). Przez osiem lat (1980 – 1998) pracował Zakładach Odzieżowych „Vistula” w Przeworsku[paywall]. W 2011 r. został radnym wojewódzkim (wszedł z listy Prawa i Sprawiedliwości, potem przeszedł do klubu Prawica Rzeczpospolitej), a od 2013 r. – wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Podkarpackiego. W latach 2012 – 2017 był prezesem Spółdzielni „Rena” w Rzeszowie, zajmującej się m.in. produkcją odzieży. Od 2017 r. pełnił funkcję kierownika Biura ds. Obsługi Jednostek Samorządów Terytorialnych w PGE Obrót SA. Zasiadał także w radzie nadzorczej Polskiego Radia Rzeszów.
Przypomnijmy tylko, że prezesem zarządu PGE Obrót SA w Rzeszowie jest były prezydent Przemyśla Robert Choma, który w fotelu włodarza nadsańskiego miasta zasiadał przez 16 lat (2002 – 2018).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jest chyba jakaś totalna pomyłka, Przeworsk pod Jego rządami znacznie podupadł. Znacznie, to jest delikatnie powiedziane????
Cienki kościelny zresztą wybrany przez kler na burmistrza on i jego ekipa to totalna porażka dla miasta wystarczy wymienić takich tuzów jak kowalski rusinek i tytuła
Na szczęście, PGEr jest sprawnie zarządzane przez pana prezesa z Przemyśla, zasłużonego niezmiernie dla miasta, wybudowany most na obwodnicy, zaspokajający ego niejednego mieszkańca mieściny, szkoda tylko że wymagał już remontu, a niemal każdego miesiąca są na nim wypadki z uwagi na fatalnie zaprojektowane zjazdy, za to możemy poszczycić się stokiem narciarskim, dzięki któremu miłośnik nart mógł szusować, tylko trochę strat to przynosi, ale kiedyś na pewno się zwróci, ale za to stojący obok stoku pustostan - na szczęście z dotacji (no może parę milionów dopłacone, ale niedużo) czeka na nowych inwestorów, gotowy dach i ściany, park i okoliczne uliczki nieopodal mieszkania pana prezesa odremontowane, odpicowane, nie to co w innych częściach miasta dziury, syf, dziadostwo (bo to jest gospodarz, który pokazał jak się robi porządne remonty), no cóż, nie dla wszystkich wystarczyło, ale to było najpilniejsze, bardziej nawet niż przez kilka kadencji obiecany nowy kompleks basenów - ale to wina wyborców, że nadal się nabierali. I tak nie było lepszego kandydata...Ja mam tylko jedną prośbę - niech ktoś sprawdzi jak pracują konsultanci, w styczniu nie można było się dodzwonić o żadnej porze, czas oczekiwania po kilkanaście minut. Na szczęście opłaty wzrosły, PGE Obrót obróci ten pieniądz w złoto.
To jest chyba jakaś totalna pomyłka, Przeworsk pod Jego rządami znacznie podupadł. Znacznie, to jest delikatnie powiedziane????
Cienki kościelny zresztą wybrany przez kler na burmistrza on i jego ekipa to totalna porażka dla miasta wystarczy wymienić takich tuzów jak kowalski rusinek i tytuła
Na szczęście, PGEr jest sprawnie zarządzane przez pana prezesa z Przemyśla, zasłużonego niezmiernie dla miasta, wybudowany most na obwodnicy, zaspokajający ego niejednego mieszkańca mieściny, szkoda tylko że wymagał już remontu, a niemal każdego miesiąca są na nim wypadki z uwagi na fatalnie zaprojektowane zjazdy, za to możemy poszczycić się stokiem narciarskim, dzięki któremu miłośnik nart mógł szusować, tylko trochę strat to przynosi, ale kiedyś na pewno się zwróci, ale za to stojący obok stoku pustostan - na szczęście z dotacji (no może parę milionów dopłacone, ale niedużo) czeka na nowych inwestorów, gotowy dach i ściany, park i okoliczne uliczki nieopodal mieszkania pana prezesa odremontowane, odpicowane, nie to co w innych częściach miasta dziury, syf, dziadostwo (bo to jest gospodarz, który pokazał jak się robi porządne remonty), no cóż, nie dla wszystkich wystarczyło, ale to było najpilniejsze, bardziej nawet niż przez kilka kadencji obiecany nowy kompleks basenów - ale to wina wyborców, że nadal się nabierali. I tak nie było lepszego kandydata...Ja mam tylko jedną prośbę - niech ktoś sprawdzi jak pracują konsultanci, w styczniu nie można było się dodzwonić o żadnej porze, czas oczekiwania po kilkanaście minut. Na szczęście opłaty wzrosły, PGE Obrót obróci ten pieniądz w złoto.