Już po raz piąty w krótkim odstępie czasu przemyślanie są zmuszeni zapłacić więcej za ogrzewanie mieszkań. Podwyżka goni podwyżkę.
Kilka razy w ostatnich dwóch latach informowaliśmy o podwyżkach cen centralnego ogrzewania. W zeszłym roku mieszkańców dotknęła niemal 40-procentowa podwyżka cen za ciepło dostarczane do mieszkań.
Od 10 marca 2022 r. każdy mieszkaniec Przemyśla, korzystający z ciepła wytwarzanego przez spółkę PGNiG Termika Energetyka Przemyśl i dostarczanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Przemyślu, musiał przełknąć tę gorzką pigułkę. Nową taryfę ciepła zatwierdził wówczas prezes Urzędu Regulacji Energetyki...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 92% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Oddanie ciepłowni w dzierżawę to był ogromny błąd. W.Bakun i spólka lekką ręką pozbyli sie możliwości wpływania na ceny ciepła dla mieszkańców dużej części Przemyśla. Po co nam taki prezydent który nie działa na rzecz mieszkańców?
Jest dobrze.
Oddanie ciepłowni w dzierżawę to był ogromny błąd. W.Bakun i spólka lekką ręką pozbyli sie możliwości wpływania na ceny ciepła dla mieszkańców dużej części Przemyśla. Po co nam taki prezydent który nie działa na rzecz mieszkańców?