Reklama

Ceny ciepła znowu w górę! Ile mieszkańcy Przemyśla jeszcze wytrzymają?

Już po raz piąty w krótkim odstępie czasu przemyślanie są zmuszeni zapłacić więcej za ogrzewanie mieszkań. Podwyżka goni podwyżkę.

Kilka razy w ostatnich dwóch latach informowaliśmy o podwyżkach cen centralnego ogrzewania. W zeszłym roku mieszkańców dotknęła niemal 40-procentowa podwyżka cen za ciepło dostarczane do mieszkań.

Od 10 marca 2022 r. każdy mieszkaniec Przemyśla, korzystający z ciepła wytwarzanego przez spółkę PGNiG Termika Energetyka Przemyśl i dostarczanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Przemyślu, musiał przełknąć tę gorzką pigułkę. Nową taryfę ciepła zatwierdził wówczas prezes Urzędu Regulacji Energetyki...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 92% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2023-10-17 20:51:16

    Jest dobrze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gradzinka69_475 2023-10-26 10:58:38

    Oddanie ciepłowni w dzierżawę to był ogromny błąd. W.Bakun i spólka lekką ręką pozbyli sie możliwości wpływania na ceny ciepła dla mieszkańców dużej części Przemyśla. Po co nam taki prezydent który nie działa na rzecz mieszkańców?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama