Reklama

Chciał odebrać sobie życie. Mężczyznę znaleziono przy torach

Było już po g. 22, kiedy w policyjnej dyżurce rozległ się dźwięk telefonu. Ze zgłoszenia pod numer alarmowy 112 wynikało, że na torach w Buszkowiczkach stoi mężczyzna, który najprawdopodobniej zamierza rzucić się pod pociąg.

We wskazane miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego przemyskiej komendy. Mundurowi sprawdzili tory w kierunku Przemyśla i Żurawicy. W tym rejonie nie znaleźli jednak nikogo. Informacja o prowadzonych poszukiwaniach niezwłocznie dotarła też do dyżurnych Służby Ochrony Kolei i ruchu stacji PKP Przemyśl. Wstrzymano ruch pociągów w obu kierunkach. Ostatecznie poszukiwanego znaleziono przy ul. Kolejowej w Żurawicy. Znajdował się niedaleko torów. Jak informuje przemyska policja, był to 35-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. W trakcie późniejszych rozmów z funkcjonariuszami wyznał, że we wspomnianym miejscu znalazł  z powodów osobistych. Mężczyzna twierdził, że pokłócił się z rodziną i nie ma dla kogo żyć.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    121212 - niezalogowany 2018-09-06 12:49:43

    jak się dzwoni z nr 112

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    121212 - niezalogowany 2018-09-06 13:15:38

    O tak juz lepiej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości