Reklama

„Ciepłe guziki” już w przemyskich autobusach! Poznasz je po najklejce

Od poniedziałku, 14 sierpnia, pasażerowie kolejnych miejskich autobusów sami mogą otwierać drzwi na przystankach. Jak poinformował Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu funkcja tzw. „ciepłego guzika” wprowadzona została w 15 autobusach marki Autosan i 2 marki Solaris.

Przycisk indywidualnego otwierania drzwi, czyli tzw. „ciepły guzik”, to rozwiązanie coraz powszechniejsze w miejskich autobusach kursujących w innych miastach. Jak zapewnia MZK, główną korzyścią wynikającą z jego stosowania jest sprawniejsza praca klimatyzacji w okresie letnim.

Z kolei w porze chłodniejszej, szczególnie zimą, unika się w ten sposób nadmiernego wychładzania pojazdu. Drzwi w autobusach marki Autosan podczas postoju na przystanku nie otworzy więc już...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 66% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama