Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczyli blisko 20 gramów marihuany.
Policyjne interwencje były dwie.
Najpierw w czwartek, przed godz. 22, na jednej z ulic w Cieszanowie policjanci z patrolu zauważyli mężczyznę, który mielił coś w młynku. Postanowili to sprawdzić. Okazało się, że 45-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego rozdrabniał marihuanę. Miał też susz w strunowym woreczku. A oprócz tego 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty i przyznał się do winy.
W piątek, po godz. 22, na terenie pola namiotowego w Nowym Siole kryminalni zauważyli mężczyznę zawijającego susz w bibułkę. Tuż obok leżał młynek.
Przeszukanie wykazało, że 18-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego miał przy sobie spory worek z marihuaną. Również został zatrzymany w areszcie, następnego dnia przesłuchany. Przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze