Reklama

Cieszanów: Wpadł z narkotykami, bo marihuanę mielił na ulicy

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczyli blisko 20 gramów marihuany.

Policyjne interwencje były dwie.

Najpierw w czwartek, przed godz. 22, na jednej z ulic w Cieszanowie policjanci z patrolu zauważyli mężczyznę, który mielił coś w młynku. Postanowili to sprawdzić. Okazało się, że 45-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego rozdrabniał marihuanę. Miał też susz w strunowym woreczku. A oprócz tego 2 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty i przyznał się do winy.

W piątek, po godz. 22, na terenie pola namiotowego w Nowym Siole kryminalni zauważyli mężczyznę zawijającego susz w bibułkę. Tuż obok leżał młynek.
Przeszukanie wykazało, że 18-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego miał przy sobie spory worek z marihuaną. Również został zatrzymany w areszcie, następnego dnia przesłuchany. Przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.


fot.KPP Lubaczów
SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości