Reklama

Dachnów: stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przystanek [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło wczoraj, 7 grudnia, przed godz. 15, w Dachnowie.

Policjanci ustalili, że kierowca volkswagena nie zachował należytej ostrożności, zjechał na przeciwległy pas, a następnie uderzył w przystanek.

Na szczęście nikogo tam nie było, jednak wiata została kompletnie zniszczona.

65-letni mieszkaniec gminy Cieszanów był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.


fot.KPP Lubaczów
Wiata przystankowa nie wytrzymała spotkania z vw.


fot.KPP Lubaczów
Pojazd również został uszkodzony.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama