Jak informuje przemyska komenda, tylko w ciągu ostatniej doby funkcjonariusze zatrzymali w naszym mieście dwoje kierowców, którzy wsiedli za kółko po alkoholu.
Pierwszy z nich- 47-letni Przemyślanin zatrzymany na ul. Ofiar Katynia „wydmuchał” 2 promile. Kilkanaście godzin później, 48- letnia mieszkanka nadsańskiego grodu poruszająca się fordem po ul. Krakowskiej, miała ich nieco więcej.
Oboje pożegnali się z prawem jazdy. O ich dalszych losach zadecyduje sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze