Reklama

Dalej jeżdżą na podwójnym gazie

Jak informuje przemyska komenda, tylko w ciągu ostatniej doby funkcjonariusze zatrzymali w naszym mieście dwoje kierowców, którzy wsiedli za kółko po alkoholu.

Pierwszy z nich- 47-letni Przemyślanin zatrzymany na ul. Ofiar Katynia „wydmuchał” 2 promile. Kilkanaście godzin później, 48- letnia mieszkanka nadsańskiego grodu poruszająca się fordem po ul. Krakowskiej, miała ich nieco więcej.

Oboje pożegnali się z prawem jazdy. O ich dalszych losach zadecyduje sąd.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości