Świadomość, edukacja, odpowiedzialność i działanie – eksperci określili główne obszary związane z poprawą jakości powietrza na Podkarpaciu.
25 sierpnia w stolicy Podkarpacia odbyła się debata pod hasłem „Rzeszów kocha czyste powietrze”, zorganizowana przez Polski Komitet Energii Elektrycznej. O tym, jak skutecznie walczyć o czyste powietrze, rozmawiali przedstawiciele władz regionu oraz eksperci. Wspólnie dyskutowali, które działania są najbardziej efektywne i optymalne kosztowo. Przedstawiciele branży energetycznej zwracali też uwagę na korzyści płynące z kogeneracji i taryf antysmogowych. W debacie uczestniczył zastępca prezydenta Przemyśla Janusz Hamryszczak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
DRZEWA I KRZEWY - SPOSÓB NA WALKĘ ZE SMOGIEM - POLKI.PL
Tak, oczywiście, a sposób na walkę z przestępczością to zwiększenie liczby policjantów ...