Reklama

Debatowali o działaniach antysmogowych

03/09/2018 14:03

Świadomość, edukacja, odpowiedzialność i działanie – eksperci określili główne obszary związane z poprawą jakości powietrza na Podkarpaciu.

25 sierpnia w stolicy Podkarpacia odbyła się debata pod hasłem „Rzeszów kocha czyste powietrze”, zorganizowana przez Polski Komitet Energii Elektrycznej. O tym, jak skutecznie walczyć o czyste powietrze, rozmawiali przedstawiciele władz regionu oraz eksperci. Wspólnie dyskutowali, które działania są najbardziej efektywne i optymalne kosztowo. Przedstawiciele branży energetycznej zwracali też uwagę na korzyści płynące z kogeneracji i taryf antysmogowych. W debacie uczestniczył zastępca prezydenta Przemyśla Janusz Hamryszczak.


JM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Suzuka Nakamoto - niezalogowany 2018-09-03 15:17:42

    DRZEWA I KRZEWY - SPOSÓB NA WALKĘ ZE SMOGIEM - POLKI.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kazik - niezalogowany 2018-09-03 15:39:42

    Tak, oczywiście, a sposób na walkę z przestępczością to zwiększenie liczby policjantów ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama