Reklama

Dokument jarosławskich licealistek na gali w Warszawie

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu: Magdalena Bednarczyk, Wiktoria Babiarz i Justyna Ostafińska zajęły 2. miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej „Niezwyciężeni 1918-2018. Pokolenia Niepodległej”.

Konkurs został objęty patronatem honorowym prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Trójka dziewcząt z jarosławskiego liceum została nagrodzona w kategorii „film dokumentalny” za obraz o gen. bryg. Wacławie Scaevoli-Wieczorkiewiczu.

Dzięki drugiemu miejscu 15 listopada br. udadzą się na finałową galę w Warszawie, podczas której odbędzie się uroczyste wręczenie nagród oraz publiczne zaprezentowanie prac laureatów. Poprzedzą ją trzydniowe warsztaty filmowe. Opiekę merytoryczną nad przebiegiem konkursu sprawował nauczyciel historii w jarosławskim I LO Jakub Duda.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama