Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę, 27 lipca, po godzinie 13, na ul. Lubelskiej w Szówsku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i motocyklu kierowca tego drugiego pojazdu trafił do szpitala.
Powodem zderzenia toyoty i motocykla marki Honda było nieustąpienie pierwszeństwa kierowcy osobówki mężczyźnie poruszającemu się jednośladem. 36-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego, włączając się do ruchu na ul. Lubelskiej, doprowadził w ten sposób do zderzenia 45-letnim kierowcą motocykla. Pierwszy to mieszkaniec powiatu krakowskiego, natomiast kierujący motorem pochodzi z powiatu jarosławskiego. Kierowca osobówki nie ucierpiał w zdarzeniu, z kolei motocyklistę przetransportowano do szpitala. Jak ustaliła jarosławska policja, obaj uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.
Szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania prowadzonego przez posterunek w Wiązownicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze