Reklama

Doprowadził do zderzenia z motocyklem. Kierowca jednośladu w szpitalu


Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę, 27 lipca, po godzinie 13, na ul. Lubelskiej w Szówsku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i motocyklu kierowca tego drugiego pojazdu trafił do szpitala.


Powodem zderzenia toyoty i motocykla marki Honda było nieustąpienie pierwszeństwa kierowcy osobówki mężczyźnie poruszającemu się jednośladem. 36-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego, włączając się do ruchu na ul. Lubelskiej, doprowadził w ten sposób do zderzenia 45-letnim kierowcą motocykla. Pierwszy to mieszkaniec powiatu krakowskiego, natomiast kierujący motorem pochodzi z powiatu jarosławskiego. Kierowca osobówki nie ucierpiał w zdarzeniu, z kolei motocyklistę przetransportowano do szpitala. Jak ustaliła jarosławska policja, obaj uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania prowadzonego przez posterunek w Wiązownicy.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/08/2025 15:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama