Dziś na terenach wstawienniczych Agro Targów Wschód w Skołoszowie zorganizowano dożynki gminne i powiatowe.
Na zaproszenie starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota i wójta gminy Radymno Bogdana Szylara do Skołoszowa przybyli parlamentarzyści, samorządowcy, duchowni, pracownicy instytucji państwowych i przedstawiciele służb mundurowych, a przede wszystkim rolnicy z całego powiatu by uczcić święto plonów . Wszyscy oni uczestniczyli we mszy świętej, podzielili się chlebem, obserwowali sformowanie dożynkowego korowodu oraz obejrzeli występy „Ostrowiaków” i Powiatowego Ogniska Baletowego.
Cześć oficjalna dożynek już za nami, organizatorzy przygotowali jeszcze na dziś koncert zespołu Karczmarze, a na wieczór dyskotekę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale żeby z sukienkowca zrobić kelnera? Nie uchodzi. Wstyd. Berecik za to gustowny. Taki fajowy.
wez debilu odwal sie od niego bo to akurat gosc ok.normalny skromny i ma wiedze i nie jest oderwany od rzeczywistosci
Skromnie zapytam, a czy był punkt szczepień na tej odlotowej imprezie?
Ale żeby z sukienkowca zrobić kelnera? Nie uchodzi. Wstyd. Berecik za to gustowny. Taki fajowy.
wez debilu odwal sie od niego bo to akurat gosc ok.normalny skromny i ma wiedze i nie jest oderwany od rzeczywistosci
Skromnie zapytam, a czy był punkt szczepień na tej odlotowej imprezie?