W październiku w stolicy województwa odbył się Festiwal Motoryzacyjny Rzeszów 2015. Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka pieniędzy na operację dla chorego Kubusia Brzyskiego z Jarosławia.
Na imprezie każdy miłośnik motoryzacji znalazł coś dla siebie. Odbyły się pokazy driftu, rajdówek, stuntu motocyklowego, samochodów zabytkowych i luksusowych, a także zakończenie sezonu tuningowego. W ramach kwesty na rzecz Kubusia licytowane były przejazdy drift taxi, trwała też zbiórka do puszek.
Tor wyznaczony dla driftu był dość mały i wąski (tak ocenili go startujący zawodnicy – przyp.), ale udało się[paywall] na nim rozegrać zawody driftingowe w dwóch klasach FUN oraz PRO. Udział wzięło ok. 30 kierowców z różnych części Polski.
W klasie PRO wystartowało dwóch kierowców z Jarosławia i Lubaczowa. Byli nimi Marcin Banowicz jeżdżący nissanem 200sx oraz Paweł Felek w bmw E30 .

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze