W pierwszym przypadku spłonęło poddasze budynku mieszkalno-gospodarczego, w drugim – przybudówka z kotłownią.
Pierwszy pożar: sobota, tuż po północy, ul. Wojska Polskiego w Przeworsku. Spłonęła części budynku mieszkalno-gospodarczego, drewnianej konstrukcji wraz z dachem i strychem. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Drugi pożar: niedziela, po godz. 16, Grzęska. Pożar dobudowanego do domu budynku gospodarczego, który pełnił funkcję kotłowni. Nikt nie ucierpiał.
– Obecnie brak jest informacji, aby do ich powstania przyczyniły się osoby trzecie – informuje KPP Przeworsk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze