Reklama

Dwaj obywatele Turcji pieszo przekroczyli granicę z Ukrainą

07/08/2021 13:24

Funkcjonariusze SG z placówki w Lubaczowie zatrzymali dwóch obywateli Turcji (w wieku 26 oraz 29 lat).

Najpierw mundurowi ujawnili na granicy ślady przekroczenia. Od razu rozpoczęli działania graniczne, w wyniku których już po kilkunastu minutach zatrzymano sprawców.

Cudzoziemcy mieli przy sobie tureckie paszporty. Ich celem były Niemcy, gdzie zamierzali się osiedlić. Zostali ukarani grzywną w drodze mandatów i przekazani z powrotem na Ukrainę.

Tego samego dnia w Barwinku (pow. krośnieński) strażnicy graniczni z Sanoka zatrzymali dwóch Afgańczyków bez dokumentów. Mężczyźni przedostali się do Polski w naczepie ciężarówki jadącej z południa Europy.

Od początku 2021 roku Straż Graniczna zatrzymała 132 imigrantów, którzy nielegalnie przekroczyli podkarpacki odcinek granicy państwowej. Byli to głównie obywatele: Afganistanu, Turcji, Syrii oraz Somalii. 


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama