Reklama

Dwaj poszukiwani mężczyźni wpadli, bo nie założyli masek w galerii handlowej

Policjanci kontrolowali przestrzeganie obowiązku zakrywaniu ust i nosa, a mężczyźni nie stosowali się do niego.

Wczoraj, 27 grudnia, około godz. 11.30, mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn bez maseczek ochronnych, więc ich wylegitymowali. Jeden z nich podał nieprawidłowe dane osobowe i próbował uciec. Nieudolnie.

33-latek z woj. mazowieckiego i 39-letni mieszkaniec Lublina okazali się osobami poszukiwanymi.
33-latek – na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Lublinie w celu odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności lub wpłacenia grzywny.
39-latek – przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie w związku z karą pozbawienia wolności.

Starszy z mężczyzn został doprowadzony do zakładu karnego, a jako że przy młodszym dodatkowo znaleziono niewielką ilość marihuany, trafił do policyjnego aresztu. W obecności policjantów wpłacił jednak grzywnę za wcześniejsze przewinienie.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości