Od piątku 15. do niedzieli 19 września, lubaczowscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Sprawdzili stan trzeźwości 2315 kierujących. Niestety, kilku z nich za kierownicę pojazdu wsiadło po alkoholu.
Wpadli m.in.: 60-letni cyklista w Lipsku, który kierował jednośladem z prawie 3 promilami w organizmie, 40-latek w Bihalach, który za kółkiem audi wydmuchał ponad 2 promile, 37-letniego kierowca jednośladu w Niemstowie, w którego organizmie krążyły prawie 3 promile, kierowca forda, który wydmuchał ponad 0,5 promila oraz 18-letni kierowca jednośladu, który w Młodowie, w niedzielę wieczorem, z prawie promilem alkoholu prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słupek i ogrodzenie posesji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze