Reklama

Działania „Trzeźwość” na bis

27/09/2023 08:59

Od piątku 15. do niedzieli 19 września, lubaczowscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Sprawdzili stan trzeźwości 2315 kierujących. Niestety, kilku z nich za kierownicę pojazdu wsiadło po alkoholu.

Wpadli m.in.: 60-letni cyklista w Lipsku, który kierował jednośladem z prawie 3 promilami w organizmie, 40-latek w Bihalach, który za kółkiem audi wydmuchał ponad 2 promile, 37-letniego kierowca jednośladu w Niemstowie, w którego organizmie krążyły prawie 3 promile, kierowca forda, który wydmuchał ponad 0,5 promila oraz 18-letni kierowca jednośladu, który w Młodowie, w niedzielę wieczorem, z prawie promilem alkoholu prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słupek i ogrodzenie posesji.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama