W poniedziałek, 8 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Radymnie odbędzie się konferencja naukowa szkoleniowa pn.: „Dzień promujący zdrowie w Radymnie”, której hasłem przewodnim będzie: „Zdrowy styl życia i uzależnienia – od świadomości do działania”.
Wydarzenie rozpocznie się o g. 10 i będzie się składać z dwóch sesji, podczas których z prelekcjami wystąpią m.in. prof. dr hab. n. med. Janusz Kocki, prof. dr hab. n. farm. Anna Bogucka-Kocka, dr n o zdr. Barbara Stawarz, dietetyk kliniczny Martyna Kiper, mgr Jolanta Kopeć, mgr Anna Czech-Wójcik, mgr Anna Huk, mgr Ewelina Bembenek czy dr hab. n. med. i n. o zdr. Przemysław Kołodziej. Szczegółowy program poniżej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze