Reklama

Dzień promujący zdrowie w Radymnie [PROGRAM]

GRU08

godz: 10:00

W poniedziałek, 8 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Radymnie odbędzie się konferencja naukowa szkoleniowa pn.: „Dzień promujący zdrowie w Radymnie”, której hasłem przewodnim będzie: „Zdrowy styl życia i uzależnienia – od świadomości do działania”.

Wydarzenie rozpocznie się o g. 10 i będzie się składać z dwóch sesji, podczas których z prelekcjami wystąpią m.in. prof. dr hab. n. med. Janusz Kocki, prof. dr hab. n. farm. Anna Bogucka-Kocka, dr n o zdr. Barbara Stawarz, dietetyk kliniczny Martyna Kiper, mgr Jolanta Kopeć, mgr Anna Czech-Wójcik, mgr Anna Huk, mgr Ewelina Bembenek czy dr hab. n. med. i n. o zdr. Przemysław Kołodziej. Szczegółowy program poniżej. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/12/2025 12:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama