Żołnierze z 20. Przemyskiej Brygady Terytorialnej zaprosili uczniów przemyskich szkół średnich na aktywny... Dzień Wagarowicza. Na Zniesieniu wszyscy chętni mogli zmierzyć się z wojskową grę terenową. To był znakomity pomysł, bo zainteresowanie naprawdę było spore.
Dzisiaj 21 marca, czyli pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Przywitał pięknym słońcem, więc tradycyjny Dzień Wagarowicza musiał być tym bardziej udany.
Jak już wspomnieliśmy, z niezwykle ciekawą propozycją do szkół i ich uczniów wyszła 20. Przemyska Brygada Obrony Terytorialnej. Zaprosili otóż wszystkich chętnych na wojskową grę terenową, która połączyła zabawę z ogólnym, podstawowym szkoleniem wojskowym. Gra – pod znamiennym hasłem „Nie wagaruj od odwagi” – prowadzona była przez wykwalifikowany personel wojskowy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze