Jubileuszowa uroczystość odbyła się w czwartek, 5 lutego, w budynku OSP w Lipniku i zgromadziła wielu gości. Były chwile wzruszeń, wspomnień i serdecznych życzeń.
Uroczystego powitania dokonała Agata Malach – kierownik Dziennego Domu Senior+ w Lipniku. O oprawę muzyczno-artystyczną zadbały (pod czujnym okiem Dariusza Dudka) uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Sieteszy oraz podopieczni „Senior+” w Lipniku, po raz kolejny zachwycając publiczność. W sprawnej organizacji poczęstunku i jego serwisie pomagali uczniowie Zespołu Szkół w Kańczudze. Nie sposób też nie wspomnieć o jubileuszowym torcie, okolicznościowej wystawie zdjęć oraz przybliżeniu codziennego funkcjonowania podopiecznych Dziennego Domu „Senior+” w Lipniku.
Na jubileusz przybyli m.in. burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Andrzej Żygadło, starosta powiatu przeworskiego Dariusz Łapa, przewodnicząca rady powiatu przeworskiego Katarzyna Balawender, wójt gminy Gać Łukasz Pieniążek, przewodniczący rady miejskiej w Kańczudze Łukasz Skóra z radnymi – Grażyną Ulman i Sławomirem Dziukiem, sekretarz miasta i gminy Kańczuga Teresa Argasińska, sekretarz gminy Markowa Maria Tabin-Matusz, sołtys Lipnika Anna Magoń, sołtys Sieteszy Lucyna Winiarz, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kańczudze Lucyna Choma, dyrektor OKMiG w Kańczudze Justyna Chudzik, dyrektor Biblioteki Publicznej w Kańczudze Małgorzata Hawro, dyrektor KOSiR Tomasz Baran, dyrektor ZS w Kańczudze Monika Fudali, dyrektor SP w Sieteszy Marta Seweryn-Wilk, kierownik ŚDS w Łopuszcze Wielkiej Joanna Głuszczyk czy przewodnicząca KGW w Lipniku Iwona Zawadka. O seniorach nie zapomnieli też: poseł Bartosz Romowicz i wojewoda podkarapcki Teresa Kubas-Hul, którzy przesłali listy okolicznościowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze