Morsy spotkały się dziś, 29 listopada, nad Wiarem w Trójcy.
– Dzikie Morsy z doliny Wiaru to nazwa jeszcze niezarejestrowana, ale z czasem mamy zamiar założyć stowarzyszenie. Na ten moment jest nas 15 osób, pochodzimy m.in. z Przemyśla, Ujkowic, Rybotycz, Gruszowej, Brzeżawy, Prałkowiec – mówi Paweł Kozak, który obok Radosława Bakalusa i Janusza Rabki jest jednym z inicjatorów powstania grupy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Piekne widoki, swietne miejsce, dobra i zdrowa rozrywka w zimne dni. Polecam!
a Bolek po powrocie do domu nie mógł ciuraka znaleźć do poniedziałku choć Baśka masowała ile mogła
A gdzie maseczki Dzikich Morsów?
Na zdjęciach widoczne jest zgromadzenie powyżej pięciu osób bez maseczek i co na to prawo
Piekne widoki, swietne miejsce, dobra i zdrowa rozrywka w zimne dni. Polecam!
Dzikie morsy są najlepsze ????
a Bolek po powrocie do domu nie mógł ciuraka znaleźć do poniedziałku choć Baśka masowała ile mogła