Reklama

Dzikie Morsy z doliny Wiaru zażywały dziś mroźnej kąpieli [ZDJĘCIA]

Morsy spotkały się dziś, 29 listopada, nad Wiarem w Trójcy.

–  Dzikie Morsy z doliny Wiaru to nazwa jeszcze niezarejestrowana, ale z czasem mamy zamiar założyć stowarzyszenie. Na ten moment jest nas 15 osób, pochodzimy m.in. z Przemyśla, Ujkowic, Rybotycz, Gruszowej, Brzeżawy, Prałkowiec – mówi Paweł Kozak, który obok Radosława Bakalusa i Janusza Rabki jest jednym z inicjatorów powstania grupy.

Dołączyć może każdy, informację o kolejnym spotkaniu znajdziecie na fanpage Lasy Pogórza Przemyskiego.

san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wąski - niezalogowany 2020-11-29 22:20:44

    Piekne widoki, swietne miejsce, dobra i zdrowa rozrywka w zimne dni. Polecam!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    176 - niezalogowany 2020-11-29 23:10:03

    Dzikie morsy są najlepsze ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zenekblues - niezalogowany 2020-11-30 12:45:19

    a Bolek po powrocie do domu nie mógł ciuraka znaleźć do poniedziałku choć Baśka masowała ile mogła

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama