Internetowa obsługa klientów jest coraz bardziej popularną formą wzajemnej komunikacji. Ułatwia nie tylko pracę wielu urzędów, ale pozwala też obywatelom na oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy związanych z dojazdami do instytucji.
I tak, podatnik, u którego wystąpiła nadpłata podatku, lub ten, który kwestionuje zasadność czy wysokość pobranego mu, może skorzystać z nowej usługi e- Urzędu Skarbowego i załatwić sprawę online.
Co ważne, w imieniu podatnika wniosek może też złożyć[paywall] pełnomocnik posiadający aktywne pełnomocnictwo ogólne (PPO-1).
Do portalu podatki.gov.pl, który przekieruje do e-urzędu można logować się poprzez profil zaufany, e-dowód, bankowość elektroniczną, bądź aplikację mObywatel.
Po wybraniu konkretnego wniosku należy go uzupełnić rodzajem podatku, lub symbolem formularza, kwotą nadpłaty, okresem, rokiem rozliczeniowym oraz go uzasadnić. Do wniosku można dołączyć maksymalnie 3 załączniki o łącznym rozmiarze plików nieprzekraczającym 6,5 MB.
Projekt e-Urząd Skarbowy jest współfinansowany z Funduszy Europejskich (Program Polska Cyfrowa).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze