Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy, uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Przemyślu, zaproszeni goście dziś, 26 maja, uroczyście świętowali okrągły jubileusz – 110. rocznicy powołania Krajowej Szkoły Kupieckiej w Przemyślu oraz przywrócenia imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Technikum nr 2.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze