Reklama

Festiwal baniek w Przemyślu [ZDJĘCIA]

Na placu tuż obok Krzyża Zawierzenia na przemyskim Zniesieniu odbył się Festiwal Baniek. 9 czerwca br. kolorowa ferajna zawitała do Przemyśla.

Co prawda impreza miała się odbyć 12 maja br., ale została o kilka tygodni przeniesiona. Nadsańskie miasto to jedno z wielu miejsc, do których organizatorzy zawitali ze swoim pomysłem. Frajdy, muzyki, tańców i uśmiechów, zwłaszcza tych najmłodszych, nie było końca.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/06/2024 18:26
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-06-10 15:28:44

    Obok plac amfiteatru na Wzniesieniu, wybudowany za wielkie pieniądze dla różnorakich imprez stał pusty. Za to zabawa na całego na parkingu, który z tego powodu został zamknięty dla chcących zaparkować swoje samochody. W rezultacie najbliższe okolice przy Wzniesieniu były oblegane przez nieprawidłowo zaparkowane samochody. Władza w Przemyślu przymyka oko na wykroczenia. Tak po przemysku, byle jak.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama