W sobotę, 14 lutego br., w popularne Walentynki, we Fredropolu dojdzie do oficjalnego otwarcia parku wodnego pod nazwą „FREDROpool”.
To inwestycja, która z pewnością będzie jedną z wizytówek Fredropola. To spełnienie marzeń wójta tej gminy, niezwykle skutecznego w działaniu, Mariusza Śnieżka. Ale z pewnością nie najzacniejsza wizytówka, bo spokojnie będzie się mogło z nią równać tworzone właśnie Uzdrowisko Fredropol SA.
Póki co zapraszamy do obejrzenia zdjęć tego, co już za kilka dni będzie można zobaczyć na własne oczy, dotknąć i korzystać do woli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze