Reklama

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG przebiegli „kilometr dla Moniki” [WIDEO]

Celem akcji jest zbiórka środków na zakup protezy i dalszą rehabilitację poszkodowanej w wypadku.

28-letnia Monika, siostra policjanta, w połowie listopada uległa wypadkowi drogowemu. Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce postanowiła działać! Ruszyła akcja „Kilometr dla Moniki”.

Bieszczadzki Oddział SG przyjął nominację od Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie, a do udziału zaprosił koleżanki i kolegów z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

W BiOSG pobiegła grupa 24 nowo wcielonych do służby funkcjonariuszy, którzy już w piątek złożą rotę ślubowania. 

Wpłaty będą dokonywane indywidualnie na konta:


LUB



san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    H - niezalogowany 2021-03-10 23:30:00

    Bra

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości