W ubiegły weekend, funkcjonariuszy KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu zaniepokoiło, że jadący DK 77, kierowca mazdy gwałtownie przyspiesza i hamuje nie mając ku temu przyczyn i nie mieści się w wyznaczonym pasie ruchu.
Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że mężczyzna ma problemy z utrzymaniem równowagi i bełkocze. Na miejsce wezwano patrol policji.
Po przeprowadzonej kontroli trzeźwości okazało się, że 27-letni mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze