Reklama

Funkcjonariusze KAS zatrzymali pijanego kierowcę

W ubiegły weekend, funkcjonariuszy KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu zaniepokoiło, że jadący DK 77, kierowca mazdy gwałtownie przyspiesza i hamuje nie mając ku temu przyczyn i nie mieści się w wyznaczonym pasie ruchu.

Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że mężczyzna ma problemy z utrzymaniem równowagi i bełkocze. Na miejsce wezwano patrol policji.

Po przeprowadzonej kontroli trzeźwości okazało się, że 27-letni mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Przemyślu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości