Reklama

Funkcjonariusze SOK ujęli pijanego pracownika ukraińskich kolei państwowych

04/01/2024 09:42

Ponad promil alkoholu w organizmie miał 59-letni pracownik ukraińskich kolei państwowych. Był ajentem technicznym i wykonywał swoje obowiązku w towarowym ruchu transgranicznym na stacji kolejowej Medyka.

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Grupy Operacyjno-Interwencyjnej w Przemyślu realizując działania przeciwkradzieżowe, 2 stycznia doprowadzili do ujęcia pracującego przy odprawie pociągów pijanego 59-latka.

Jak przekazał insp. Piotr Żłobicki:

„pierwsze policyjne badanie Alcosensorem wykazało 0,58 mg/l alkoholu w organizmie pracownika ukraińskich kolei państwowych, czyli ponad 1,2 promila. Drugie badanie – 0,54 mg/l, czyli ponad 1 promil alkoholu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu kolejowym pracownik został odsunięty od wykonywania obowiązków. 59-letni mężczyzna teraz odpowie za swoje przewinienie. Dalsze czynności prowadzi Komisariat Policji w Medyce”.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości