Reklama

„Gość oczekiwany" w Centrum Kulturalnym

W najbliższą sobotę, 1 marca o g. 19 w Centrum Kulturalnym odbędzie się spektakl „Gość oczekiwany" organizowany przez amatorską, młodzieżową grupę teatralną, w której skład wchodzi młodzież z 1 LO w Sanoku i zaprzyjaźnionych szkół.

To opowieść o tym, jak przez zbytnią gonitwę za tym, co materialne, można stracić z oczu to, co najcenniejsze. Grupę artystyczną prowadzi ks. Michał Kozak.Darmowe wejściówki można odebrać w kasie Centrum Kulturalnego. 

Po spektaklu będzie można wesprzeć młodych artystów dobrowolną cegiełką.

W imieniu organizatorów zapraszamy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama