W najbliższą sobotę, 1 marca o g. 19 w Centrum Kulturalnym odbędzie się spektakl „Gość oczekiwany" organizowany przez amatorską, młodzieżową grupę teatralną, w której skład wchodzi młodzież z 1 LO w Sanoku i zaprzyjaźnionych szkół.
To opowieść o tym, jak przez zbytnią gonitwę za tym, co materialne, można stracić z oczu to, co najcenniejsze. Grupę artystyczną prowadzi ks. Michał Kozak.Darmowe wejściówki można odebrać w kasie Centrum Kulturalnego.
Po spektaklu będzie można wesprzeć młodych artystów dobrowolną cegiełką.
W imieniu organizatorów zapraszamy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze