15 września burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch poinformował o podpisaniu notarialnego aktu darowizny nieruchomości w centrum miasta na rzecz Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych przy ul. Czesławy Puzon ps. „Baśka” w Jarosławiu.
Dokument, przekazujący 30 arów miejskiego terenu, na którym usytuowany jest budynek szkoły, parafowali burmistrz oraz dyrektor ZPSM Grażyna Sereda.
„Cieszę się, że udało się po długim czasie starań uporządkować stan prawny nieruchomości tak, by dyrekcja ZPSM mogła bez przeszkód prowadzić muzyczną działalność edukacyjną i skutecznie zarządzać swoją nieruchomością z korzyścią dla naszej społeczności” – uzasadniał w komunikacie prasowym przekazanie placówce nieruchomości burmistrz W. Paluch.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jarosławska Szkoła Muzyczna.To bardzo dobra szkoła muzyczna.
Jarosławska Szkoła Muzyczna.To bardzo dobra szkoła muzyczna.