Czerwona nota Interpolu wydana za 44-letnim obywatelem Mołdawii nie przeszkodziła mu w próbach dalszego podróżowania. Wojaże handlarza ludźmi zakończyły się w Medyce.
Mężczyzna zgłosił się do odprawy granicznej 3 sierpnia. Oczekiwał na wyjazd z Polski. Szczegółowa weryfikacja jego tożsamości pozwoliła ustalić, że jego dane figurują w międzynarodowych bazach poszukiwawczych w związku z podejrzeniem o handel ludźmi.
Zgodnie z mołdawskim prawem grozi mu 15 lat pozbawienia wolności. Cudzoziemiec został tymczasowo aresztowany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze